Pierożki wonton oraz dim sum

pierożki wonton warszawa

Dręczy cię głód i chcesz schrupać coś wyjątkowego? Koniecznie odwiedź chińską restaurację ToTu lub zamów świeże jedzenie prosto do domu.

Miłośnicy orientalnych smaków będą zachwyceni! Bogaty bukiet smaków, który znaleźć można w naszych przysmakach, zawdzięcza swoją głębię przede wszystkim bardzo starannej selekcji świeżych produktów. Ci, którzy jedli już nasze pierożki wonton cenią sobie przede wszystkim idealne proporcje znajdujących się w nadzieniu składników. Jedzenie traktujemy jako sztukę, dlatego zatrudniamy wyłącznie mistrzów kulinarnych.

Pierożki wonton w rosole? To jest to!

Przygotowywana przez nas aromatyczna zupa, w której pływają soczyste pierożki wonton znalazła już wielu miłośników. Cenią oni sobie jej subtelny smak, dzięki któremu są w stanie w pełni cieszyć się całością kompozycji.

Pierożki z wyglądu mogą przypominać one popularne w niektórych rejonach kołduny w rosole, ale ich prawdziwy sekret to sos sojowy, który doskonale uzupełnia się ze znajdującym się w środku mięsem.

Wrzuć na ząb pyszną przekąskę – pierożki dim sum

Każdy, kto chociaż raz był w Chinach wie, że pierożki dim sum stanowią tam swoisty rodzaj drugiego śniadania. W tradycji yum cha zostały one sprowadzone niemal do roli symboli rytualnych. W Chinach pod pojęciem dim sum rozumie się wiele przysmaków, wśród których wyróżniamy takie pierogi jak:

  • xiaolongbao,
  • shaomai,
  • guotie.

Chińczycy bardzo cenią sobie pierożki dim sum, ponieważ stanowią u nich ważną część całodniowego posiłku.

Warszawa stolicą chińskich przysmaków!
pierożki dim sum
W ToTu zwracamy wielką uwagę na to, żeby tradycyjne chińskie potrawy przygotowane były z pasją. Chcemy oddać honor kulinarnym zwyczajom tego kraju.

Chcesz zakosztować prawdziwej rozkoszy podniebienia? Chwyć za telefon i zadzwoń do nas. Jesteś poza domem? Zapraszamy Cię również serdecznie do naszych restauracji. To właśnie Warszawa jest miastem, w którym je znajdziesz w takich dzielnicach jak Żoliborz, Saska Kępa czy Ursynów. Odwiedź nas i spróbuj, jak smakują pierożki dim sum, a w jednej chwili przeniesiesz się ze środka Europy do dalekich Chin!